Победио Ф.К. „Пуста Река“ Бојник

У Суботу, 04.11.2011. године, у Бојнику је одиграна, првенствена, фудбалска, утакмица Фудбалске Зоне – Југ, између Ф.К. „Пуста Река“ из Бојника и Ф.К. „Небески Анђели“ из Врања.

Гостујући фудбалери, који су сматрани фаворитима, повели су са 1:0, голом Ненада Јовановића, у 21. минуту игре.

После примљеног гола, фудбалери Ф.К. „Пуста Река“ из Бојника су консолидовали своје редове и подигли ниво игре. Добра игра у одбрани и добро организовани напади, дали су резултате. Голом Стефана Петровића, у 36. минуту, „Пуста Река“ је изједначила резултат на 1:1 и са тим резултатом се отишло на паузу.

У другом полувремену, „Небески Анђели“ нису имали решење за добру игру момака из Бојника. У 64. минуту игре, Никола Илић постиже погодак за вођство Ф.К. „Пуста Река“ резултатом 2:1, што је и коначан резултат утакмице.