
Корисницима Дома здравља у Бојнику ускоро ће бити доступно и одељење физикалне медицине.
Дом здравља у Бојнику формирао је одељење за физикалну медицину и за ту намену средствима из буџета општине Бојник отпочела је адаптација просторија за физикалну терапију.
Паралелено са уређењем просторија ради се и на уређењу прилаза истим.
Рок за завршетак радова је до краја месеца, а извођач је „Југоградња“ д.о.о.



О П Ш Т И Н А Б О Ј Н И К
Радови на чишћењу кеја у Бојнику приводе се крају. Заслугом радника ЈКП „Јединство“ овај донедавно у коров обрасли део приобаља Пусте реке сада изгледа потпуно другачије.

