У селу Славник приводе се крају радови на асфалтирању две саобраћајнице. Током преподнева завршено је асфалтирање улице Николе Тесле, након чега ће бити асфалтирана и улица Милоша Обилића.
Председник општине Бојник Небојша Ненадовић изјавио је за ТВ 4С да је због лоших временских услова претходних дана дошло до кашњења, али да су повољнији временски услови омогућили убрзано извођење радова. Укупна дужина ове две улице је око 1.000 метара, а вредност инвестиције износи 10 милиона динара са ПДВ-ом.
Ненадовић је нагласио да ће ове саобраћајнице значајно унапредити услове за живот и рад мештана Славника.
Извођач радова је фирма АБ КОП из Власотинца.





Златска река у Горњем Коњувцу очишћена је у дужини од 250 метара, односно 50 метара изнад моста и 200 метара низводно.
Како је закључио Ненадовић, брига о становницима веома разуђене општине Бојник је приоритет.



